Wspaniała Ja

Ja…

Kobieta i dziewczynka…matka, siostra, żona…pasjonatka zdrowego odżywiania, dietetyk, miłośniczka NATURY i ekologii… fajna babka, która nie zawsze wszystko wie, ale zawsze chce wiedzieć więcej…marzycielka, ale stąpająca twardo na ziemi, bolesne doświadczenia nauczyły mnie kochać, najbardziej jak się da, wybaczać krzywdy i cieszyć się z każdego dnia jakby to miał być dzień ostatni, cieszyć się każdą mi bliską osobą tu i teraz…zadowolona z życia, mimo potknięć …pamiętajmy sami piszemy sobie scenariusz życia – uważaj, o czym marzysz…bo marzenia się spełniają…

O czym jest ta strona przede wszystkim o zdrowym naturalnym odżywianiu, o połączeniu z naturą, która jest niezbędna do zdrowego funkcjonowania, o zdrowych sposobach na życie, o tym jak zadbać o zdrowie naszych najbliższych, dobrze się odżywiając. 
O naturze, tak pięknej i obecnej w naszym życiu, ale nie docenianej ….bo, mimo że wiemy o jej istnieniu, nie sięgamy po jej bogactwa, wybieramy coś szybszego i nie zdrowego, bo tak łatwiej.
Miejsce o miłości dla samych siebie, o sposobie pokochania samego siebie i naszych najbliższych.

Ciężko jest żyć na tym świecie, ciągły pośpiech, gonitwa za czymś, co tak naprawdę nie istnieje… Ludzie próbują odnaleźć to coś i nie potrafią, błądzą, zdarza się, że przez całe swoje ziemskie życie nie doświadczą tego uczucia spokoju, że to w końcu to. A tak naprawdę to cała ta poszukiwana prawda jest w zasięgu naszej ręki, zawsze blisko nas samych, bo jest w nas! Pomóż sobie… po prostu Kochaj siebie takim, jakim Jesteś!!
Wciel w swoje życie najważniejsze prawdy, pielęgnuj je…wtedy twoje ciało, twoja dusza będzie wspaniała i zdrowa …

Jeśli ty będziesz szczęśliwa, wszystko w wokół ciebie takie będzie.

  • Pokochaj siebie taką, jaka Jesteś — jeśli się sobie nie podobasz, po prostu się zmień.
  • Wyrzuć z siebie zazdrość, nienawiść, krytykowanie, to nie potrzebne emocje, które wywołują w tobie złość i złą energię.
  • Naucz się pomagać potrzebującym z czystej miłości i radości…nie dlatego że tak wypada.
  • Staraj się nie myśleć o chorobach o śmierci, to wywołuje strach, a to najgorsze co może być dla ciebie, strach pobudza machinę do złej energii, jeśli już się pojawią te myśli, pozwól im przepłynąć spokojnie przez twoją głowę, szybko i bezpowrotnie.
  • Jeśli chcesz coś osiągnąć, coś postanawiasz, nie czekaj -działaj!
  • Powtarzaj sobie, że jesteś cudem, jesteś wspaniała, ciesz się każdym dniem.
  • Nie zmuszaj się do czegoś, czego nie akceptujesz, co cię rani i blokuje.

My sami jesteśmy lekarstwem na całe zło..