Szczepienia – dobro czy zło?

Szczepienia to bardzo kontrowersyjny temat, ale i bardzo ważny w naszym życiu a przede wszystkim w życiu naszych nowo narodzonych dzieci. To przecież w ich nowe życie my ingerujemy, dlatego warto robić to świadomie i zaczerpnąć wiedzy na ten temat. Każdy ma prawo do swojego wyboru, ale zanim to zrobi, powinien być poinformowany szczegółowo o możliwych powikłaniach, a przede wszystkim dokładnie zbadanym! Co oczywiście większości lekarze nie robią, ja musiałam się prosić o osłuchanie czy zaglądnięcie do gardła mojemu dziecku przed szczepieniem. Oczywiście lekarz lekarzowi nierówny i nie można wrzucać wszystkich do jednego worka. Znam cudownych lekarzy, którzy naprawdę robią wszystko, co tylko mogą, aby pomóc, niestety nie ma ich za wielu 🙁 Dlatego już od paru lat, wiem, że muszę zadbać sama o zdrowie mojej rodziny i dzięki temu moja rodzina odzyskała zdrowie , które wcześniej przez system straciła — Tu możesz zobaczyć moją PRZEMIANĘ ŻYCIOWĄ.

Jeśli zdecydujesz się na szczepienia, zadbaj o to, aby twoje dziecko było zdrowe, nawet zwykły katar jest przeszkodą! Zadbaj, aby dziecko było dobrze przebadane! A przede wszystkim przeczytaj, wysłuchaj informacji na temat danej szczepionki, aby podjąć właściwą decyzję. Proszę nie mów jakoś to będzie …..Bo nie będzie….w razie powikłań to nie lekarz przyjmuje konsekwencje tylko rodzic! Który zostaje całkowicie sam z chorym dzieckiem. Dlatego tak bardzo ważne jest świadome podjęcie decyzji.

Zanim się zaszczepisz…Posłuchaj kogo nie wolno szczepić? Sprawdź czy należysz do którejś z tych wyłączonych grup – nie licz, że lekarz ci o tym powie! KAŻDE SZCZEPIENIE musi być poprzedzone badaniem kwalifikacyjnym! Zainteresuj się tym !!!!

* Informacje po polsku: https://www.bitchute.com/video/TAnFkSJKXesx/

* Informacje po angielsku: https://www.bitchute.com/video/1mw9TpAaouOg/

SZCZEPIENIA DR JERZY JAŚKOWSKI

SZCZEPIENIA DR HUBERT CZERNIAK

PRZERAŻAJĄCE, NIGDZIE NIENAGŁAŚNIANE FAKTY O SZCZEPIONCE MRNA

https://www.bitchute.com/video/9N4TuZ8OCiyJ/?fbclid=IwAR3uMNsR4NJ33bNY0tRMU1BZlmH-g9VBqSzr0fTCsRy_tDjpjxTmbmTBlCw

ANALIZA DZIAŁANIA I RYZYKA SZCZEPIONKI MRNA ORAZ STAN BADAŃ KLINICZNYCH

Szczepienia MMR – raport specjalny (h2) – 8 marca 2020

SZCZEPIONKI PRZECIW GRYPIE

https://www.bitchute.com/video/hpWNuh0wj9Mu/

Szczepionka przeciw koronawirusowi – naukowe szokujące fakty – 26 kwietnia 2020

SZCZEPIENIA Część 1

https://www.bitchute.com/video/n9sNpyPDakIn/

Część 2

https://www.bitchute.com/video/EfPYCrGK8zuH/

Część 3

https://www.bitchute.com/video/LZChDYc17aUw/

Część 4

https://www.bitchute.com/video/0TPNxj2YcFIO/

Część 5

https://www.bitchute.com/video/slzC8cftISQl/

Część 6

https://www.bitchute.com/video/Vs9xG3KASsSX/

Część 7

Część 8

Część 9

Część 10

Część 11

Część 12

Część 13

Część 14

Część 15

Część 16

*Wpis służy wyłącznie do celów informacyjnych i wyraża zdanie założycielki bloga, nie stanowi fachowej porady medycznej. Wszelkie rady, które są na mojej stronie, stosujesz wyłącznie na własną odpowiedzialność.
Dodaj komentarz

Your e-mail will not be published. All required Fields are marked