Zdrowa i wspaniała

Choroby autoimmunologiczne – RZS

Choroby autoimmunologiczne to paskudne choróbska, które mogą zaatakować właściwie każdy narząd i układ w organizmie. Jeżeli macie problem z którąś z chorób autoimmunologicznych, posłuchajcie koniecznie wykładu Dr. Huberta Czerniaka, wiele bezcennych porad, wszystko zawarte w pigułce – NAPRAWDĘ warto !!!

Jedną z chorób autoimmunologicznych jest Reumatoidalne zapalenie stawów choroba, która dotyka coraz większą liczbę ludzi i – co gorsza – coraz młodszych. Objawia się bólem stawów, ograniczeniem ich funkcji ruchowej, sztywnością stawów, obrzękami, a nawet deformacjami stawów. Nieleczone RZS niestety może prowadzić do niepełnosprawności:(

Medycyna oferuje nam leczenie oparte na sterydach, niestety one nie leczą nam choroby… Więc czy możemy sobie sami pomóc? Okazuje się, że tak 🙂 Odpowiednia dieta jest w stanie zatrzymać rozwój choroby, ale nie jest to takie proste, wymaga od nas dużo pracy i wytrwałości. Mam w domu osobę z tą chorobą, wiem, że te metody działają , ale wiem też ile wymagają pracy nad sobą. Posłuchajcie proszę…

Co jest najważniejsze!

 • Zbadać poziom wit D (25OH), powinien być miedzy 80 a 100
 • Zakwasić żołądek (15 min przed każdym posiłkiem, 1 łyżka octu jabłkowego na pół szklanki wody lub 1 łyżka wina piołunowego).
 • Wyeliminować zboża i obserwować.
 • Wyeliminować nabiał (z wyjątkiem żółtek), uzupełniać roślinnym w ilości 1 g na kilogram masy ciała i obserwować.
 • Wyeliminować cukier
 • Zadbać o florę jelitową (probiotyki) to najlepsze lekarstwo na nasze jelita, które są odpowiedzialne za wszystko, co się dzieje u nas. Chcemy być zdrowi ? To musimy mieć zdrowe jelita. Idealne są tu kiszonki z warzyw i soki z kiszonej kapusty, kiszonego buraka.
 • Nawodnić organizm (woda+sól kłodawska),
 • MSM (siarka)
 • Pomagają dożylne wlewy DMSO
 • EPA Forte (zaczynać od 3 kapsułek dziennie rozłożonych w ciągu dnia) Zmniejsza produkcję prostaglandyn prozapalnych, działa jak steryd, ale bez skutków ubocznych. Następnie brać 3 x dziennie po 2 kaps, aż minie ból.
 • Tłuste jedzenie przyspiesza kuracje i ból mija szybciej – DIETA KETOGENICZNA – jak ją bezpieczne zrobić? Polecam książkę Celiny Chacińskiej – Świadome Odżywianie – Dieta Ketogeniczna, wszystko dokładnie opisane. Pamiętaj! To jest dieta lecznicza, należy stosować tylko przez dany okres leczenia, nie wolno stosować tej diety na dłuższy okres.
 • Zbadać przeciwciała IgG na chlamydie pneumoniae (leczyć dobrym biorezonansem)
 • Przeciwzapalnie działa: kurkumina (nawet 3 × 200 mg), kwas bosweliowy,
 • Jedną z przyczyn stanów zapalnych stawów może być też podwyższona homocysteina.

Szanuje lekarzy, robią świetną robotę, no może nie wszyscy, ale nie oceniam, ale czasami mimo dobrych chęci nasz lekarz nie ma nic więcej do zaoferowania, co wtedy ? Poddajesz się? Mówisz … Trudno, zrobiłam, co mogłam… NIE, absolutnie Nie! Otwierasz kolejne drzwi, kolejne możliwości, nic przecież nie tracisz, a na szali jest twoje życie i zdrowie. Nie zawsze droga do zdrowia jest łatwa, ale na pewno warto ją przejść, aby żyć i cieszyć się zdrowiem.

Naturalne leczenie a przede wszystkim zdrowe jedzenie, od naszego rolnika ekologicznego, nie z marketów! Pomogło już wielu osobom wyjść z chorób w naprawdę zaawansowanych stadium. Więc jeśli masz problem, wysłuchaj koniecznie Pana doktora Czerniaka lub Dr. Jaśkowskiego, lub innych osób jak Pana Ziębę, które mają o tym pojęcie. Są to osoby krytykowane, nie rozumie dlaczego? Bo chcą pomóc ludziom? Bo pokazują, jak możemy sobie sami pomóc? Bo pokazują inną alternatywę leczenia? Dlaczego tego nie połączyć i leczyć sprawniej ? Niszczą człowieka za to, że chce pomagać innym wyzdrowieć, ten system jest niepoważny, przecież życie ludzkie jest najcenniejsze! 

System działał i będzie działał, jedno życie mniej, to tylko statystyka, która mało kogo obchodzi. Ludzie zapatrzeni kolorowy świat z TV wykonują polecenia łykania tabletek na wszystko:( Całe rodziny żywione na produktach niewiadomego pochodzenia ze składem tablicy Mendelejewa, mięso z promocji za 5 zł naszpikowane kwasami, żeby jeszcze nie „cuchło”, cieplutkie bułeczki z marketu, mrożone miesiącami z dodatkiem kredy i proszków E, produkty przepełnione cukrem dosłownie we wszystkim od pieczywa, wędlin, nabiału, produktów dla dzieci. Promocja, okazja, skusi dużą ilość ludzi, bo to tanie, bo słodziutkie, bo cieplutkie i poda to swoim malutkim dzieciom… A organizm ma swoją wytrzymałość … W końcu mówi dość….I mamy nieszczęście. 

Dlatego nie poddawajmy się, tylko walczmy o swoje lepsze jutro ..

* Wpis służy wyłącznie do celów informacyjnych i wyraża zdanie założycielki bloga.
Dodaj komentarz

Your e-mail will not be published. All required Fields are marked