Człowieka można oszukać ale natury nigdy!

Namawiam każdego, jeśli ma taką możliwość kawałek ziemi czy działeczki ogrodniczej, do posadzenia swoich zdrowych warzywek, pachnących roślin…

Ziemia nasza  jest piękna, nie możemy pozwalać, aby niszczyć ją chemicznymi środkami, żeby zasadzać na niej zmodyfikowane rośliny …bo ziemię można bardzo łatwo zniszczyć, urosną na niej wtedy tylko sztuczne chemiczne produkty, które będą trucizną dla naszego organizmu.

Nie idźmy na łatwiznę w karmieniu naszych dzieci, ja wiem, że łatwiej dać cokolwiek, i mieć więcej czasu wolnego… Ale uwierzcie mi, zdrowsze jedzenie nie znaczy skomplikowane, ono jest właśnie proste! Najprostsze jest najzdrowsze! Nie trzeba kombinować. To, co nauczymy dziecko od najmłodszych lat, pójdzie razem z nim w świat i będzie kontynuowane. Mamy tę moc w naszych rękach, pokażmy to naszym kochanym dzieciaczkom, to nam wyjdzie tylko na dobre, bo będziemy mieli zdrowsze silniejsze dzieci, i w wieku trzydziestu lat nie będą mieli cukrzycy, zawałów czy osteoporozy. 

 

Wspierajmy nasze gospodarstwa, niech powstaje jak najwięcej ekologicznych gospodarstw, to tak naprawdę zależy tylko od nas, jeśli my będziemy tego szukać, to rynek otworzy się na nasze zapotrzebowanie. Rynek stworzy warunki dla rolników, aby mogli karmić nas zdrowymi produktami. Jednak, żeby tak się stało, ludzie muszą  zrozumieć, co jest najważniejsze w życiu. W życiu, które jest najcenniejszym darem od Boga, mamy jedno jedyne tu na ziemi, dbajmy o to, aby przebiegło w zdrowiu i szczęściu, a nie w cierpieniu i nieszczęściu- Bo nie o to chodzi Panu Bogu !!! Ludzie gonią całe życie za czymś, co tak naprawdę mają na wyciągnięcie ręki. Zatrzymaj się na chwilę …

Ludzie muszą się otrząsnąć, bo zagrożone jest nasze zdrowie i nasze życie, świat proponuje nam coraz więcej sztucznego, silniejszego, połyskliwego życia a co za tym idzie ? Owszem wygoda, ale zaraz za tym coraz straszniejsze choroby, z którymi nawet najmądrzejsi na całym świecie sobie nie radzą. Nowotwory atakują już co piątego człowieka na naszej kochanej ziemi …onkologia dziecięca pęka w szwach …cierpienie i ból.

Mówmy na głos Stop temu wszystkiemu, co niszczy naszą ziemię! STOP chemii, która wylewana jest na nasze pola! Stop roślinom zmodyfikowanym genetycznie ! Stop chemii w naszym pożywieniu!

Cukinia na działeczceDodaj komentarz

Your e-mail will not be published. All required Fields are marked