Człowieka można oszukać ale natury nigdy!

Nasze zdrowie …

Choroby nowotworowe są plagą, już prawie co trzecia osoba choruje na przeróżne typy nowotworów , chorują małe dzieci, nawet te, co dopiero się urodziły, przykry to widok. Gdzie jest źródło prawdy …Oczywiście w nas samych, świat się zagubił, już nie wie, co jest dobre a co złe, robi wszystko, żeby tylko było łatwiej, żeby tylko mieć więcej pieniędzy…Tylko jak już pieniądze ma i dopada go choroba, to nie są mu potrzebne, bo czasami organizm tak choruje, że nie pomagają mu żadne pieniądze. Wyniszczamy się sami, żal patrzeć na nasze dzieci co ich jeszcze czeka.
Człowiek, aby żyć, musi pić i jeść…i tu rozpoczynamy życie albo do zdrowia, albo do śmierci.
Aby jedzenie przynosiło zdrowie, musi iść to wszystko od samego początku dobrze, to znaczy Rolnik sadzący warzywa, owoce czy zasiewający zboże nie może pryskać tego chemikaliami, bo sprzeda to nam, a my to spożyjemy, myśląc, że ten chleb jest zdrowy, razowy, pachnący… Osoby opryskujące notorycznie randapem rzepak, kukurydzę i wiele innych produktów trują nas, nasze dzieci, samych siebie …Czy świadomie?…Sama nie wiem, ale raczej tak, potrafią przecież czytać. Mięso, które kiedyś było bardzo cennym wartościowym produktem wnoszącym wiele dobrego dla naszego organizmu, teraz jest źródłem zła, bo naszpikowane jest od góry do dołu, antybiotykami, hormonami, kwasami, utrwalaczami itp. aby tylko był większy zysk, aby tylko to sprzedać i zarobić…Czy ktoś myśli o konsekwencjach, o tym, że nasz żołądek i jelita tego nie przetrawią, że te wszystkie zanieczyszczenia, leki zostawimy w organizmie, że nasze dzieci będą chorować. Mleko i przetwory ważna grupa produktów niezbędna dla rozwoju małego człowieka, nafaszerowany jest cukrem i konserwantami, taki mały jogurcik dawany dziecku ma około 4 łyżeczek cukru, czy potrafisz zjeść na raz cztery łyżeczki cukru?, czy jesteśmy świadomi, co robimy swojemu dziecku? Oczywiście każda mama chce dobrze, robi dobrze, podając nabiał dziecku, tylko nie czyta już, etykiety co tam jest, bo skoro jest z przeznaczeniem dla dziecka, to musi być dobre. Niestety takie czasy nastały, że świadoma mama, musi przeczytać najpierw skład i wybrać ten właściwy, lub kupi jogurt naturalny i połączy w domu z owocami i rodzynkami, też będzie bardzo smaczny a na pewno zdrowszy i wniesie więcej do organizmu dziecka.

Bądźmy świadomymi rodzicami, bo jeśli my będziemy na to zwracać uwagę to zdrowe produkty na pewno się znajdą . Jest co raz więcej gospodarstw ekologicznych takich z prawdziwego zdarzenia, które kochają to, co robią, są świadomi tego, ta wiedza jest przekazywana z pokolenia na pokolenie, więc jest to możliwe, powinniśmy pomóc im rozwinąć skrzydła, aby było ich jak najwięcej, bo dzięki nim my i nasze rodziny będą zdrowsze.

 

Namawiam każdego, jeśli ma taką możliwość kawałek ziemi czy działeczki ogrodniczej, do posadzenia swoich zdrowych warzyw, pachnących roślin…

Ziemia nasza  jest piękna, nie możemy pozwalać, aby niszczyć ją chemicznymi środkami, żeby zasadzać na niej zmodyfikowane rośliny…Bo ziemię można bardzo łatwo zniszczyć, urosną na niej wtedy tylko sztuczne chemiczne produkty, które będą trucizną dla naszego organizmu.

Nie idźmy na łatwiznę w karmieniu naszych dzieci, ja wiem, że łatwiej dać cokolwiek, i mieć więcej czasu wolnego… Ale uwierzcie mi, zdrowsze jedzenie nie znaczy skomplikowane, ono jest właśnie proste! Najprostsze jest najzdrowsze! Nie trzeba kombinować. To, co nauczymy dziecko od najmłodszych lat, pójdzie razem z nim w świat i będzie kontynuowane. Mamy tę moc w naszych rękach, pokażmy to naszym kochanym dzieciaczkom, to nam wyjdzie tylko na dobre, bo będziemy mieli zdrowsze silniejsze dzieci, i w wieku trzydziestu lat nie będą mieli cukrzycy, zawałów czy osteoporozy. 

 

Wspierajmy nasze gospodarstwa, niech powstaje jak najwięcej ekologicznych gospodarstw, to tak naprawdę zależy tylko od nas, jeśli my będziemy tego szukać, to rynek otworzy się na nasze zapotrzebowanie. Rynek stworzy warunki dla rolników, aby mogli karmić nas zdrowymi produktami. Jednak, żeby tak się stało, ludzie muszą  zrozumieć, co jest najważniejsze w życiu. W życiu, które jest najcenniejszym darem od Boga, mamy jedno jedyne tu na ziemi, dbajmy o to, aby przebiegło w zdrowiu i szczęściu, a nie w cierpieniu i nieszczęściu- Bo nie o to chodzi Panu Bogu !!! Ludzie gonią całe życie za czymś, co tak naprawdę mają na wyciągnięcie ręki. Zatrzymaj się na chwilę …

Ludzie muszą się otrząsnąć, bo zagrożone jest nasze zdrowie i nasze życie, świat proponuje nam coraz więcej sztucznego, silniejszego, połyskliwego życia a co za tym idzie ? Owszem wygoda, ale zaraz za tym coraz straszniejsze choroby, z którymi nawet najmądrzejsi na całym świecie sobie nie radzą. Nowotwory atakują już co piątego człowieka na naszej kochanej ziemi …onkologia dziecięca pęka w szwach …cierpienie i ból.

Mówmy na głos Stop temu wszystkiemu, co niszczy naszą ziemię! STOP chemii, która wylewana jest na nasze pola! Stop roślinom zmodyfikowanym genetycznie ! Stop chemii w naszym pożywieniu!
Dodaj komentarz

Your e-mail will not be published. All required Fields are marked