Złap swoje szczęście

Szczęśliwa jestem, że jest kolejny piękny dzień, mimo że pada…

Szczęśliwa jestem, że widzę moje rozrabiające dzieciaki…

Szczęśliwa jestem, bo oddycham, żyję — JESTEM! 


Bądź szczęśliwa to uszczęśliwisz innych, odrzuć złe myśli, odsuń się od tych, którzy ci szkodzą, dodają ci złych emocji…to nie jest ci potrzebne…prawdziwi przyjaciele zostaną i będą dodawać ci sił i pozytywnej energii. Kiedyś myślałam, że muszę się dostosować, bo tak trzeba, bo co ludzie powiedzą …teraz już wiem, że to nie istotne, bo to moje życie, ja o nim decyduje, tak jak każdy z nas, decyduje o swoim. I nie bój się, nawet jeśli coś nie wychodzi, nawet kiedy podejmiesz złą decyzję, dasz radę, uwierz w siebie, uwierz w moc Boga, On zawsze znajdzie rozwiązanie. Naprawiajmy to, na co mamy wpływ, sprawy, w których nie możemy nic zrobić, oddajmy Bogu.

Żyjmy po swojemu, kolorowo lub w czarno-białych odcieniach. Odrzuć wartości materialne, zacznij doceniać swój skarb, który masz obok siebie, czy to mąż, czy żona, czy może synek lub córeczka, to jest nasza cała fortuna.

Tak mogę stwierdzić śmiało Jestem miliarderką! Bo mam najcudowniejszego męża na świecie, który jest moim przyjacielem, moim wsparciem, moją miłością. Tak mam, swoje dwa skarby małe, które każdego dnia pokazują mi, że dla takiej miłości, warto walczyć o każdą minutę życia. I uwierzcie mi, moje życie wcale nie jest usłane różami… ale każda piękna minuta mojego życia jest warta wszystkiego, bo przecież życie to są te nasze piękne chwile, radości i miłości.

Pokochajmy siebie, mimo że nie jesteśmy idealne…i co z tego, a kto od nas tego wymaga? Przecież żyjemy dla siebie. Rób to, co cię uszczęśliwia…szanuj innych, pomagaj z czystego serca….mnie to uszczęśliwia, świadomość tego, że komuś pomogłam. Pamiętaj, to zawsze wraca, dobre uczynki, pomoc drugiej osobie.

Kochaj Boga, dał nam te piękne życie! Wróć do matki natury, która daje nam to, co najlepsze, dzięki niej będziemy piękni i zdrowi.

Nie szukaj szczęścia w nieskończoność …bo szkoda naszego życia, złap je tu i teraz, obok siebie. A kiedy to zrobisz, trzymaj je mocno i nie pozwól, aby ktoś ci je skradł po cichutku…
Dodaj komentarz

Your e-mail will not be published. All required Fields are marked