Nasze zdrowie …

Nasze zdrowie …
Choroby nowotworowe są plagą, już prawie co trzecia osoba choruje na przeróżne typy nowotworów , chorują małe dzieci, nawet te, co dopiero się urodziły, przykry to widok. Gdzie jest źródło prawdy …oczywiście w nas samych, świat się zagubił, już nie wie, co jest dobre a co złe, robi wszystko, żeby tylko było łatwiej, żeby tylko mieć więcej pieniędzy…tylko jak już pieniądze ma i dopada go choroba, to nie są mu potrzebne, bo czasami organizm tak choruje, że nie pomagają mu żadne pieniądze. Wyniszczamy się sami, żal patrzeć na nasze dzieci co ich jeszcze czeka.
Człowiek, aby żyć, musi pić i jeść…i tu rozpoczynamy życie albo do zdrowia, albo do śmierci.
Aby jedzenie przynosiło zdrowie, musi iść to wszystko od samego początku dobrze, to znaczy Rolnik sadzący warzywa, owoce czy zasiewający zboże nie może pryskać tego chemikaliami, bo sprzeda to nam, a my to spożyjemy, myśląc, że ten chleb jest zdrowy, razowy, pachnący… Osoby opryskujące notorycznie randapem rzepak, kukurydzę i wiele innych produktów trują nas, nasze dzieci, samych siebie …czy świadomie …sama nie wiem, ale raczej tak, potrafią przecież czytać. Mięso, które kiedyś było bardzo cennym wartościowym produktem wnoszącym wiele dobrego dla naszego organizmu, teraz jest źródłem zła, bo naszpikowane jest od góry do dołu, antybiotykami, hormonami, kwasami, utrwalaczami itp. aby tylko był większy zysk, aby tylko to sprzedać i zarobić…czy ktoś myśli o konsekwencjach, o tym, że nasz żołądek i jelita tego nie przetrawią, że te wszystkie zanieczyszczenia, leki zostawimy w organizmie, że nasze dzieci będą chorować. Mleko i przetwory ważna grupa produktów niezbędna dla rozwoju małego człowieka, nafaszerowany jest cukrem i konserwantami, taki mały jogurcik dawany dziecku ma około 4 łyżeczek cukru, czy potrafisz zjeść na raz cztery łyżeczki cukru?, czy jesteśmy świadomi, co robimy swojemu dziecku? Oczywiście każda mama chce dobrze, robi dobrze, podając nabiał dziecku, tylko nie czyta już, etykiety co tam jest, bo skoro jest z przeznaczeniem dla dziecka, to musi być dobre. Niestety takie czasy nastały, że świadoma mama, musi przeczytać najpierw skład i wybrać ten właściwy, lub kupi jogurt naturalny i połączy w domu z owocami i rodzynkami, też będzie bardzo smaczny a na pewno zdrowszy i wniesie więcej do organizmu dziecka.

Bądźmy świadomymi rodzicami, bo jeśli my będziemy na to zwracać uwagę to zdrowe produkty na pewno się znajdą . Jest co raz więcej gospodarstw ekologicznych takich z prawdziwego zdarzenia, które kochają to, co robią, są świadomi tego, ta wiedza jest przekazywana z pokolenia na pokolenie, więc jest to możliwe, powinniśmy pomóc im rozwinąć skrzydła, aby było ich jak najwięcej, bo dzięki nim my i nasze rodziny będą zdrowsze.
Dodaj komentarz

Your e-mail will not be published. All required Fields are marked